فروش کود بیولوژیک ایرانی و خارجی ، پودری و مایع در فروشگاه هیدروپونیک ایران

کود بیولوژیک مایع و جامد پودری ایرانی و خارجی

چرا به این محصول نیاز دارید؟

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که با کشت گیاهان از جوانه زنی و بوته میری (مرگ بوته یا گیاهچه و افتادن روی خاک) روبرو هستید این محصولات بیولوژیک مناسب شما هستند.

اگر میخواهید به جای استفاده از سموم شیمیایی، از آلودگی گیاه به عوامل بیماریزای قارچی جلوگیری کنید این کودهای بیولوژیک مناسب شما هستند.

کودهای بیولوژیک برای گیاهان آپارتمانی نیز مناسب هستند.

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توجه: در صورت موجود نبودن محصولات این صفحه از صفحه کود بیولوژیک یک لیتری و آفتکش بیولوژیک و قارچکش بیولوژیک یک لیتری سفارش خودتان را ثبت نمایید

کود بیولوژیک مایع و جامد پودری ایرانی و خارجی در دو نمونه مایع یک لیتری و جامد پودری ۲۰۰ گرمی ساخت آمریکا موجود است. از منوی باز شو یکی از محصولات را انتخاب کنید و سپس روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.

کود بیولوژیک مایع ایرانی یک لیتری:

دارای باکتریهای تثبیت کننده نیتروژن و باکتریهای محرک رشد است. دارای باکتریهای سودوموناس ، باسیلوس سوبتلیس و ازوتوباکتر است.

این کود بیولوژیکی توسعه ریشه را افزایش میدهد و از آن در برابر عوامل بیماریزا مانند پیتیوم ، فوزاریوم ، رایزوکتونیا، فیتوفتورا، اسکروتینا، ورتیسیلیوم و … محافظت میکند و در نهایت موجب افزایش محصول دهی میشود.

این محصول برای استفاده در کشاورزی ارگانیک سازگار است.

پس از استفاده از محصول و همچنین در هنگام استفاده از تابش مستقیم خورشید دور باشید.

این کود بیولوژیک مایع را میتوانید به صورت بذر مال استفاده نمایید. یا پس از کاشت و جوانه زنی با ساخت محصول یک درصد (یک لیتر کود برای صد لیترآب یا ۱۰ سی سی کود برای یک لیتر آب) به زیر بوته اسپری نمایید. این کار را ۷ تا ده روز بعد نیز تکرار نمایید. در هنگام انتقال نشاء ریشه ها را در محلول ۳ درصد ( یک لیتر کود برای ۳۳ لیتر آب یا صد سی سی برای ۳ لیتر و ۳۰۰ سی سی آب) به مدت ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پیش از کاشت در زمین و بستر اصلی قرار دهید.

این محصول را در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگه دارید.

کود بیولوژیک جامد پودری خارجی ۲۰۰ گرمی بیونیوترینت:

این کود بیولوژیک جامد به صورت یک بسته پودری ۲۰۰ گرمی است. دارای ۸ درصد نیتروژن ، یک درصد فسفات P2O5 و ۹ درصد پتاس K2O ، ۳ درصد آهن، ۰٫۰۶ درصد روی است.

این کود بیولوژیک پودری همچنین دارای باسیلوس سوبتیلیس GB03، باسیلوس لیچنیفورمیس، باسیلوس امیلولیکویفاسینس ، باسیلوس پامیلوس، مخمر (ساچارومیسس سرویسیا) است.

همچنین دارای هیومیک اسید، کود جلبک دریایی، و ۶ نوع آمینو اسید است.

این نوع کود بیولوژیک جامد نیز با کشاورزی ارگانیک سازگار است.

هر بسته قابلیت استفاده برای۳۰ تا ۱۵۰ لیتر آب دارد. میتوانید هر دو تا ۴ گرم را برای یک لیتر آب استفاده نمایید.

همچنین ۹٫۳ تا ۱۴ گرم (حدود یک قاشق چایخوری) را میتوانید با ۳٫۷ (حدود ۴ لیتر آب) استفاده نمایید.

این کود را میتوانید پس از انتقال نشاء یا زمان تنک کردن یا هنگام رویش دومین برگ حقیقی گیاه استفاده نمایید.

پس از ده تا ۱۵ روز میتوانید این کار را دوباره تکرار نمایید.

برای اولین بار نیز پیش از  گل دادن محصول میتوانید استفاده نمایید. سپس در میان محصول دهی نیز استفاده نمایید. همچنین ۳ تا ۴ هفته قبل از برداشت نیز میتوانید استفاده نمایید.

این زمانها برای آن گفته شده اند که ممکن است شما در فازهای مختلف رشد محصول باشید و بخواهید این محصول را خریداری نمایید.

توجه: این کودهای بیولوژیک را در کشت خاکی یا کشت در بستر جامد و نیز زمانیکه میخواهید بذرها را در بستر کشت جامد بکاری استفاده نمایید. در استفاده از سیستم کشت شناور هیدروپونیک و کشت در کانال تغذیه  NFT هیدروپونیک توصیه ای به استفاده نشده است.

اطلاعات بیشتر

عضویت در خبرنامه هیدروپونیک ایران

از آخرین اخبار جا نمانید

هنوز در دوره های آموزشی هیدروپونیک ایران ثبت نام نکرده اید؟

همین حالا ثبت نام نمایید

دوره های آموزشی هیدروپونیک ، کشت بدون خاک
هیدروپونیک ایران

هیدروپونیکی شوید

خیلی ساده است: ایمیل و موبایل خودتان را در کادر زیر بنویسید و روی دکمه عضویت کلیک نمایید. سپس روی لینک زیر دکمه کلیک نمایید و در هیدروپونیک ایران یک حساب کاربری باز کنید. حتی بدون ایمیل نیز میتوانید حساب کاربری بسازید!

از هیدروپونیک ایران با خبر بمانید