هیدروپونیک ایران

Search
تخفیف!

دوره آموزش هیدروپونیک خانگی به روش کشت شناور

دوره آموزش هیدروپونیک به روش کشت شناور یک دوره اینترنتی و آنلاین است. پس از ثبت نام میتوانید وارد دوره آموزشی شوید. دوره آموزشی در پنل کاربری شما قابل دسترسی است. روی لیست دروس به ترتیب کلیک نمایید یا در موبایل ضربه بزنید. به ترتیب دروس پیش بروید و سوالات خودتان را در نظرات یا از طریق واتسپ از مدرس بپرسید. دوره کشت عمیق آبی مناسب همه افراد و سنین است و میتوانید انواع گیاهان خوراکی و زینتی پرورش دهید.

این یک دوره جذاب است که به خوبی میتوانید با رشد گیاه و فیزیولوژی آن آشنا شوید. هیدروپونیک و روش کشت شناور یک نوع کشاورزی شهری و مدرن است که تمیز است. یعنی آلودگی در خانه شما به دلیل پراکنده شدن بستر کشت گیاه یعنی خاک وجود ندارد.

توضیحات تکمیلی

قیمت اصلی تومان1.000.000 بود.قیمت فعلی تومان700.000 است.

توضیحات

دوره آموزش هیدروپونیک به روش کشت شناور یا کشت عمیق آبی

به شما کمک می کند با حداقل امکانات گیاهان خوراکی یا زینتی در خانه پرورش دهید.

دوره آموزش هیدروپونیک کشت شناور یا کشت عمیق آبی مبتنی بر متن و آنلاین و اینترنتی است. در این دوره علاوه بر محتوای متنی تصویر و فیلم نیز وجود دارد. این دوره بر اساس روش کشت شناور در سیستم هیدروپونیک است.

سوال: آیا من از ابتدا همه چیز را یاد میگیرم؟

بله، شما از آغاز کاشت بذر و نشاء آموزش میبنید.

سوال: آیا من باید هزینه زیادی برای لوازم مورد نیاز بپردازم؟

خیر، شما یاد میگیرید با کم ترین هزینه ها، یک سیستم هیدروپونیک از نوع شناور بسازید.

سوال: آیا تمام چیزهایی که برای کاشت بذر و پرورش گیاه لازم دارم به من آموزش داده میشود؟

بله، شما یاد میگیرید، چه مراقبتهایی از بذر پس از کاشت انجام دهید. بایدها و نبایدها را می آموزید. همچنین تمام لوازم به شما معرفی میشود.

سوال: میخواهم بیشتر درباره این آموزش بدانم!

شما یاد میگیرید، در خانه، برای خودتان و خانواده و حتی با هدف تجاری، گیاهان خوراکی مثل سبزیجات برگی مثل کاهو و ریحان، سبزیجات میوه ای مثل گوجه و … پرورش دهید. این آموزش از ابتدای کاشت بذر شروع می شود. تمام وسایلی که لازم دارید، معرفی میشود، لوازمی که باید بخرید نیز به شما گفته میشود که از کجا میتوانید تهیه کنید.

سوال: هزینه ای که باید برای پرورش گیاهان به روش هیدروپونیک در خانه انجام دهم، حدودا چقدر میشود؟

هزینه تهیه لوازم، حدودا ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزارتومان خواهد شد. برخی از لوازم را میتوانید از وسایل موجود در خانه که هیدروپونیک ایران پیشنهاد میدهد انتخاب کنید. تنها وسایلی که در خانه موجود نباشند، نیاز به خرید دارند. البته هر چه سیستم بزرگتر باشد این هزینه بالاتر میرود.

سوال: آیا در این دوره یاد میگیرم که چگونه کود هیدروپونیک بسازم؟

خیر، با توجه به این که مخاطبان این دوره : آموزش هیدروپونیک درخانه ، گستره وسیعی از کاربران هستند، آموزش تهیه کود هیدروپونیک ارائه نمیشود. میتوانید این دوره را جداگانه در هیدروپونیک ایران بگذارنید.

سوال: آیا نوع احتیاجات هر گیاه مثل نور، دما، رطوبت و مدت زمان انتقال به سیستم هیدروپونیک نیز در این آموزش گنجانده شده است؟

بله، تمام احتیاجات عمومی گیاهان، در این دوره گفته میشود. مدت زمان پرورش هر گیاه نیز گفته میشود.

سوال: در صورتی که هدف من پرورش نوع خاصی از گیاه باشد، این آموزش برای من مفید خواهد بود؟

برای پاسخ به این سوال، بهتر است از طریق صفحه تماس با ما، یا پیام مستقیم:Direct در اینستاگرام، پیام بفرستید و گیاه مورد نظر خودتان را از ما بپرسید. همانطور که گفته شد، شما یاد میگیرد، همه سبزیحات برگی و سبزیحات میوه ای را در خانه پرورش دهید.

سوال: آیا این آموزش طولانی و خسته کننده است؟

پاسخ: خیر، این آموزش ، طولانی نیست. جزئیات خسته کننده و علمی در این آموزش بیان نمیشود. اما این آموزش خالی از نکاتی که موجب موفقیت شما میشود نیست. ضمن این که در صورت نیاز کاربران، آموزش کاملتر میشود. مثلا ممکن است ، قسمتی برای کاربر یا کاربران ابهام وجود داشته باشد، آن قسمت به صورت مدون و منظم تکمیل خواهد شد.

سوال: با شرکت در این دوره آموزشی از چه مزایایی برخوردار میشوم؟

پاسخ: شما با شرکت در این دوره آموزشی، به برخی فیلم ها و منابع آموزشی و مقالات اختصاصی مخاطبین این دوره، و مقالات اختصاصی تمام اعضای شرکت کننده در هر دوره، دسترسی خواهید داشت. هیدروپونیک ایران، مقالات مختلفی مرتبط با یک دوره آموزشی خاص، مثل هیدروپونیک در خانه به روش شناور منتشر میکند که مخصوص شرکت کنندگان این دوره است و دیگر اعضا و بازدیدکنندگان سایت نمیتوانند این مقالات را ببینند.

همچنین شما به فایلهای نمایشگاه گل و گیاه بین المللی تهران در فروردین ۹۷ دسترسی خواهید داشت که شامل اطلاعات کامل همه شرکت‌کنندگان و کاتالوگهای برخی از شرکت کنندگان نمایشگاه است.

شما برای شرکت در دوره های بعدی هیدروپونیک در خانه، تخفیف ویژه ای خواهید گرفت. این تخفیف برای دوره پرورش علوفه هیدروپونیک نخواهد بود.

آیا این دوره برای افراد حرفه ای مناسب است؟

خیر، این دوره مناسب افراد مبتدی است و جزئیات فنی سرگردان‌کننده و ساخت کود آموزش داده نمیشود.

آیا من میتوانم سوالاتم را در استفاده از این دوره بپرسم؟

بله شما میتوانید سوالات و ابهاماتی که در کشت هیدروپونیک در خانه به روش کشت شناور به آنها برخورد میکنید را به صورت دیدگاه در پایین هر درس مرتبط از ما بپرسید.

سوال: چگونه باید در دوره ثبت نام نمایم؟

روی دکمه ثبت نام در دوره کلیک نمایید، پس از رفتن به درگاه پرداخت بانک و برگشت موفقیت آمیز از بانک، به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت. لازم است هنگام اتصال به صفحه بانک، برای جلوگیری از اختلال، از تغییر آی پی و و-ی پی-ا-ن استفاده ننمایید.

سوال: آیا در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشم، میتوانم سوال خودم را بپرسم؟

بله، شما میتوانید، در صفحه مربوطه سوالات خود را درباره این دوره بپرسید و یا از سوالات رایج این دوره استفاده نمایید.

سوال: آیا با یادگیری این دوره، میتوانم به صورت تجاری اقدام به پرورش گیاهان به روش هیدروپونیک در خانه نمایم؟

بله، شما میتوانید محصولات خودتان را در بازارهای محلی منطقه خودتان به فروش برسانید.

مخاطبین دوره: افراد مبتدی و علاقه مندان یادگیری کاشت بذر در سینی نشاء شامل: مردان و زنان کارمند، پسران و دختران دانش آموزش راهنمایی و دبیرستان، زنان خانه دار، جوانان جویای کار در خانه، بازنشستگان و سالمندان و دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی کشاورزی و ابخیزداری و اصلاح نباتات و مدیریت کشاورزی و دانشجویان ارشد مرتبط با کشاورزی و حوزه اب که میخواهند از ابتدا کاشت و کشت به روش هیدروپونیک را بیاموزند.

برای مشاهده لیست دروس ، اینجا کلیک نمایید:

جزئیات دوره آموزش هیدروپونیک خانگی به روش کشت شناور

دوره آموزش هیدروپونیک کشت شناور یا کشت عمیق آبی هیدروپونیک آنلاین و اینترنتی در هیدروپونیک ایران raft System- Deep wate culture

دوره آموزش هیدروپونیک خانگی به روش کشت شناور

قیمت اصلی تومان1.000.000 بود.قیمت فعلی تومان700.000 است.

عضویت در خبرنامه هیدروپونیک ایران

از آخرین اخبار جا نمانید

هنوز در دوره های آموزشی هیدروپونیک ایران ثبت نام نکرده اید؟

همین حالا ثبت نام نمایید

دوره های آموزشی هیدروپونیک ، کشت بدون خاک

هیدروپونیک ایران HydroPonicIRAN آموزش مجازی و فروشگاه

هیدروپونیک ایران

هیدروپونیکی شوید