دوره آموزش کشت شناور و کانال تغذیه هیدروپونیک

کشت شناور یا DEEP WATER CULTURE برای کشت خانگی با کمترین امکانات و هزینه مناسب است. روش تکنیک نوار غذایی یا کانال تغذیه که اصل آن NUTRIENT FILM TECHNIQUE است نیز برای کاربران خانگی مناسب است. اما سختی شروع کار برای طراحی سیستم و هزینه خرید قسمتهای مختلف سیستم باید مورد توجه کاربر باشد.

ثبت-نام-دوره-پرورش-گیاهان-در-هیدروپونیک-و-کشت-بدون-خاک-در-خانه-و-گلخانه

در روش کشت عمیق آبی یا کشت شناور چه گیاهانی میتوان پرورش داد؟

در روشهای هیدروپونیک یا کشت بدون خاک، باید به حساسیت طوقه نسبت به قرار گرفتن در معرض رطوبت و سپس مدت زمانیکه گیاه در آن بستر قرار میگیرد توجه نمود. در روش کشت شناور هیدروپونیک، بستر مایع است و طوقه در تماس با آب یا رطوبت قرار دارد. پس بهتر است محصولاتی که برداشت سریعتری دارند با این روش کشت شود.

آموزش هیدروپونیک در هیدروپونیک ایران چگونه است؟

محتوای آموزشی در دوره کشت شناور مبتنی بر متن است. اما فیلم آموزشی و فایلهای جانبی برای آگاهی درباره زندگی گیاهی و اجزای گیاهان در دسترس شما خواهد بود. همچنین به مقالات مخصوص اعضا در مدت محدودی دسترسی خواهید داشت و میتوانید پس از مدت زمانی آزمایشی برای دیدن نوشته های ویژه، حق اشتراک پرداخت نمایید.

قدم اول ثبت نام دوره آموزش کشت شناور و کانال تغذیه nft.png

قدم اول

با کلیک روی ثبت نام میتوانید در این دوره ثبت نام نمایید. در حال حاضر این دوره دارای محتوای متنی و ویدیویی آموزشی درباره روش کشت شناور است. روش NFT یا تکنیک کانال تغذیه به زودی در این دوره قرار خواهد گرفت.

قدم دوم ثبت نام دوره آموزش کشت شناور و کانال تغذیه nft.png

قدم دوم

پس از ثبت نام موفقیت آمیز و بازگشت به وب سایت میتوانید به صفحه دوره بروید. صفحه دوره کشت شناور از منو قابل دسترس است. اگر کادر ورود و ثبت نام را میبینید اطلاعات ورود را وارد نمایید.

قدم سوم ثبت نام دوره آموزش کشت شناور و کانال تغذیه nft.png

قدم سوم

روی دوره کشت شناور کلیک نمایید و در صفحه جدید در پایین صفحه روی لیست دروس به ترتیب کلیک نمایید. در پایان هر درس روی تکمیل درس کلیک نمایید. صبر کنید تا خودکار به درس بعد بروید.

آیا در طول دوره به پشتیبانی
مدرس دسترسی دارم؟

بله، شما میتوانید پس از گذراندن دوره سوالات خودتان را از مدرس بپرسید. برای این کار کافیست از طریق ارسال سوالات یا تیکت پشتیبانی برای مدرس سوال بفرستید و عکس یا ویدیوی خودتان را نشان دهید. همچنین در صورت نیاز به برقرار تماس تصویری یا صوتی میتوانید در یکی از شبکه های اجتماعی که امکان حضور داشته باشید با مدرس تماس بگیرید.

آیا با روش کشت شناور
و هیدروپونیکی شدن میتوانم
به درآمدزایی برسم؟

بله، هرچه آشنایی شما با ساختار گیاه بالاتر باشد بهتر میتوانید در کشت گیاهان موفق باشید. با توجه به اینکه پرورش گیاه در روش کشت شناور و کشت عمیق آبی آسان و با کمترین امکانات است میتوانید آنرا در خانه انجام دهید. از پرورش قلمه و فروش آن تا پرورش سبزیجات میتوانید با روش کشت عمیق آبی یا کشت شناور به درآمدزایی برسید.

"Excepturi nisi aperiam quia sem sem adipiscing! Voluptatibus labore nobis ullam veritatis qui fusce. Cillum gilla inventore taciti nisl moll"
Anna Bella
Pexel & Co.

هزینه دوره

شما میتوانید با عضویت آزمایشی و رایگان به محتوای مقالات ویژه دسترسی داشته باشید. هزینه دوره هیدروپونیک نسبت به محتوایی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت بسیار کمتر است. شما در این دوره می آموزید با کمترین هزینه محصولات گیاهی در خانه یا گلخانه تولید نمایید.

دوره آموزش هیدروپونیک به روش کشت شناور

150000هزارتومان

سوالات رایج درباره دوره آموزشی کشت بدون خاک یا هیدروپونیک به روش کشت شناور

خیر، این دوره آموزشی، به صورت آنلاین برگزار میشود و شما پس از ثبت نام میتوانید با مشخصاتی که هنگام ثبت نام وارد کردید به پروفایل دانشپذیری خودتان وارد شوید.

بله، شما میتوانید از طریق پشتیبانی و ارتباط با مدرس برای ایشان سوال بفرستید و همراه سوال عکس ارسال نمایید.

خیر، شما میتوانید در وب سایت هیدروپونیک ایران ابتدا ثبت نام نمایید سپس وارد حساب کاربری شوید و روی دکمه ثبت نام در صفحه دوره کلیک نمایید. هنگام ثبت نام از موبایل و کد تایید استفاده نمایید.

بله، شما میتوانید در دوره با تمام وسایل آشنا شوید. البته در این دوره آموزش تخصصی ساخت کود ارائه نمیگردد و این خود به صورت جداگانه در دوره ای دیگر آموزش داده میشود. اما در این دوره به شما آموزش داده میشود تا برای سبزیجات برگی چگونه با کودهای آماده موجود در بازار محلول غذایی هیدروپونیک بسازید.

بله، شما همه چیز را از آغاز کاشت بذر و نشاء می آموزید. با برداشت گیاهان مختلف که در لیست دروس آمده است آشنا میشوید. اما در این دوره روش ترکیب کودهای مختلف به منظور ساخت یک محلول غذایی دلخواه آموزش داده نمیشود. اما درباره استفاده از کودهای رایج بازار برای کشت بذرها و نیز روش استفاده کود هیدروپونیک آموزش داده میشود و شما نیز میتوانید سوالات خودتان را از مدرس بپرسید.

بله، شما یاد میگیرید، چه مراقبتهایی از بذر پس از کاشت انجام دهید. بایدها و نبایدها را می آموزید. همچنین تمام لوازم به شما معرفی میشود. همچنین در شرایط مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم آموزش میبینید که چطور با آموزش کشت شناور هیدروپونیک ، گیاه تولید کنید.

بله، تمام احتیاجات عمومی گیاهان و سپس احتیاجات اختصاصی گیاهان، در دوره آموزش کشت شناور هیدروپونیک گفته میشود. مدت زمان پرورش هر گیاه نیز گفته میشود. در درسها درباره محاسبه میزان نور مورد نیاز هر گیاه و دستگاه های دم دستی که ممکن است داشته باشید خواهیم گفت. به شما وسایل ارزان قیمت که بتوانید رطوبت محیط پرورش گیاه را کنترل نمایید معرفی میکنیم.

برای پاسخ به این سوال، بهتر است از طریق صفحه تماس با ما، یا پیام مستقیم: Direct در اینستاگرام، پیام بفرستید و گیاه مورد نظر خودتان را از ما بپرسید. همانطور که گفته شد، شما یاد میگیرد، همه سبزیحات برگی و سبزیحات میوه ای را در خانه پرورش دهید.

با توجه به تمرکز ما بر حفظ سلامتی شما و درآمدزایی، محتویات دوره به صورت کاربردی تهیه شده است. این آموزش دارای نکاتی است که موجب موفقیت شما میشود . به دلیل نیاز آموزشی متفاوت کاربران، شما میتوانید درباره هر درسی با مدرس گفتگو نمایید. از طریق تماس تلفنی (اینترنتی مثل واتسپ) یا ویدیویی (نمایش وضعیت پرورش گیاهان) با مدرس ارتباط برقرار میکنید.

همین حالا به جمع هیدروپونیکیها بپیوندید!

روی دکمه زیر کلیک کنید و در بخش ثبت نام روی دکمه ثبت نام دوره کلیک نمایید.

هیدروپونیک ایران

هیدروپونیکی شوید

خیلی ساده است: ایمیل و موبایل خودتان را در کادر زیر بنویسید و روی دکمه عضویت کلیک نمایید. سپس روی لینک زیر دکمه کلیک نمایید و در هیدروپونیک ایران یک حساب کاربری باز کنید. حتی بدون ایمیل نیز میتوانید حساب کاربری بسازید!

از هیدروپونیک ایران با خبر بمانید