[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” _builder_version=”3.0.106″ background_layout=”light”]

در این دوره یاد می گیرید، با حداقل امکانات گیاهان خوراکی در خانه پرورش دهید.

این دوره بر اساس روش کشت شناور در سیستم هیدروپونیک است.

سوال: آیا من از ابتدا همه چیز را یاد میگیرم؟

بله، شما از آغاز کاشت بذر و نشاء آموزش میبنید.

سوال: آیا من باید هزینه زیادی برای لوازم مورد نیاز بپردازم؟

خیر، شما یاد میگیرید با کم ترین هزینه ها، یک سیستم هیدروپونیک از نوع شناور بسازید.

سوال: آیا تمام چیزهایی که برای کاشت بذر و پرورش گیاه لازم دارم به من آموزش داده میشود؟

بله، شما یاد میگیرید، چه مراقبتهایی از بذر پس از کاشت انجام دهید. بایدها و نبایدها را می آموزید. همچنین تمام لوازم به شما معرفی میشود.

سوال: میخواهم بیشتر درباره این آموزش بدانم!

شما یاد میگیرید، در خانه، برای خودتان و خانواده و حتی با هدف تجاری، گیاهان خوراکی مثل سبزیجات برگی مثل کاهو و ریحان، سبزیجات میوه ای مثل گوجه و … پرورش دهید. این آموزش از ابتدای کاشت بذر شروع می شود. تمام وسایلی که لازم دارید، معرفی میشود، لوازمی که باید بخرید نیز به شما گفته میشود که از کجا میتوانید تهیه کنید.

سوال: هزینه ای که باید برای پرورش گیاهان به روش هیدروپونیک در خانه انجام دهم، حدودا چقدر میشود؟

هزینه تهیه لوازم، حدودا ۵۰ تا ۸۰ هزارتومان خواهد شد. برخی از لوازم را میتوانید از وسایل موجود در خانه که هیدروپونیک ایران پیشنهاد میدهد انتخاب کنید. تنها وسایلی که در خانه موجود نباشند، نیاز به خرید دارند.

سوال: آیا در این دوره یاد میگیرم که چگونه کود هیدروپونیک بسازم؟

خیر، با توجه به این که مخاطبان این دوره : آموزش هیدروپونیک درخانه ، گستره وسیعی از کاربران هستند، آموزش تهیه کود هیدروپونیک داده نمیشود. میتوانید این دوره را جداگانه در هیدروپونیک ایران بگذارنید.

سوال: آیا نوع احتیاجات هر گیاه مثل نور، دما، رطوبت و مدت زمان انتقال به سیستم هیدروپونیک نیز در این آموزش گنجانده شده است؟

بله، تمام احتیاجات عمومی گیاهان، در این دوره گفته میشود. مدت زمان پرورش هر گیاه نیز گفته میشود.

سوال: در صورتی که هدف من پرورش نوع خاصی از گیاه باشد، این آموزش برای من مفید خواهد بود؟

برای پاسخ به این سوال، بهتر است از طریق صفحه تماس با ما، یا پیام مستقیم:Direct در اینستاگرام، پیام بفرستید و گیاه مورد نظر خودتان را از ما بپرسید. همانطور که گفته شد، شما یاد میگیرد، همه سبزیحات برگی و سبزیحات میوه ای را در خانه پرورش دهید.

سوال: آیا این آموزش طولانی و خسته کننده است؟

پاسخ: خیر، این آموزش ، طولانی نیست. جزئیات خسته کننده و علمی در این آموزش بیان نمیشود. اما این آموزش خالی از نکاتی که موجب موفقیت شما میشود نیست. ضمن این که در صورت نیاز کاربران، آموزش کاملتر میشود. مثلا ممکن است ، قسمتی برای کاربر یا کاربران ابهام وجود داشته باشد، آن قسمت به صورت مدون و منظم تکمیل خواهد شد.

سوال: با شرکت در این دوره آموزشی از چه مزایایی برخوردار میشوم؟

پاسخ: شما با شرکت در این دوره آموزشی، به برخی فیلم ها و منابع آموزشی و مقالات اختصاصی مخاطبین این دوره، و مقالات اختصاصی تمام اعضای شرکت کننده در هر دوره، دسترسی خواهید داشت. هیدروپونیک ایران، مقالات مختلفی مرتبط با یک دوره آموزشی خاص، مثل هیدروپونیک در خانه به روش شناور منتشر میکند که مخصوص شرکت کنندگان این دوره است و دیگر اعضا و بازدیدکنندگان سایت نمیتوانند این مقالات را ببینند.

سوال: چگونه باید در دوره ثبت نام نمایم؟

روی دکمه ثبت نام در دوره کلیک نمایید، پس از رفتن به درگاه پرداخت بانک و برگشت موفقیت آمیز از بانک، به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت. لازم است هنگام اتصال به صفحه بانک، برای جلوگیری از اختلال، از تغییر آی پی و و-ی پی-ا-ن استفاده ننمایید.

سوال: آیا در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشم، میتوانم سوال خودم را بپرسم؟

بله، شما میتوانید، در صفحه مربوطه سوالات خود را درباره این دوره بپرسید و یا از سوالات رایج این دوره استفاده نمایید.

سوال: آیا با یادگیری این دوره، میتوانم به صورت تجاری اقدام به پرورش گیاهان به روش هیدروپونیک در خانه نمایم؟

بله، شما میتوانید محصولات خودتان را در بازارهای محلی منطقه خودتان به فروش برسانید.

برای شرکت در این دوره کافیست روی این دکمه کلیک نمایید:

[pmpro_checkout_button class=”pmpro_btn” level=”1″ text=”شرکت در این دوره”]

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

هیدروپونیک ایران

هیدروپونیکی شوید