دوره های آموزش هیدرپونیک و کشت بدون خاک

دوره آموزش هیدروپونیک خودتان را انتخاب نمایید. میتوانید با دانش آموخته شده از این دوره ها داخل خانه یا گلخانه گیاه پرورش دهید. شما میتوانید با گذراندن دوره آموزش هیدروپونیک گیاهان زینتی یا گیاهان خوراکی تولید نمایید. همیشه پیش از تولید به فکر فروش و بازاریابی باشید تا پس از تولید سود بیشتری نمایید.

دوره آموزش هیدروپونیک همانطور که در صفحه هیدروپونیک برای تازه کاران و هیدروپونیک چیست معرفی شده است شامل ۶ روش پایه است. هیدروپونیک ایران به آموزش روشهایی میپردازد که از آنها بتوانید برای درآمدزایی و فعالیت در ایران استفاده نمایید. مثلا روش کشت سیل و خشکی هم کاربرد زیادی ندارد و هم وسایل آن در ایران پیدا نمیشود.

شما در دوره های آموزش هیدروپونیک یا کشت بدون خاک: نیازی به خرید وسایل گران قیمت ندارید. با وسایل ابتدایی و در هر سطحی از دانش شناخت گیاهان و تغذیه گیاهان هستید هیدروپونیک می آموزید.

هدف دوره های آموزش هیدروپونیک ایران چیست؟

هدف ما از آموز درهیدروپونیک ایران توانایی شما در نگهداری و پرورش گیاهان زینتی و خوراکی در خانه است.

ما میخواهیم به شما کمک نماییم، گیاهان را از نزدیک بشناسید و بتوانید با پرورش گیاهان در خانه، روح و جسمی شاداب داشته باشید.

دوره های آموزشی هیدروپونیک (کشت بدون خاک) هم اکنون به صورت اینترنتی و آنلاین است و شما نیازی به حضور در کلاسهای حقیقی ندارید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ها کلیک نمایید و سپس روی دکمه ثبت نام در صفحه مورد نظر کلیک نمایید.

آموزش هیدروپونیک به روش آبیاری قطره ای تولید محصولات گیاهی در خانه و گلخانه

دوره آموزش هیدروپونیک در خانه به روش آبیاری قطره ای

این دوره مناسب کسانی است که میخواهند گیاهانی که مدت زمانی طولانی در بستر هستند را پرورش دهند. کسانیکه میخواهند گیاهان زینتی نیز پرورش دهند و میخواهند خودکار سازی فرایند آبرسانی و کودآبیاری را یاد بگیرند نیز این دوره مناسب است.

دوره آموزش هیدروپونیک کشت شناور یا کشت عمیق آبی هیدروپونیک آنلاین و اینترنتی در هیدروپونیک ایران raft System- Deep wate culture

دوره آموزش هیدروپونیک در خانه به روش کشت شناور

این دوره برای همه افراد مناسب است. همه سنین از کودک تا سالمند و با هر سطح دانشی از ناآشنا به گیاهان تا دانشجویان کشاورزی و خصوصا کسانیکه میخواهند در خانه سبزیجات پرورش دهند. برای جزئیات بیشتر درباره کشت بدون خاک در خانه روی دکمه زیر کلیک نمایید.

آموزش هیدروپونیک خانگی تولید علوفه هیدروپونیک برای دام و طیور دوره آموزش انلاین هیدروپونیک ایران

دوره آموزش تولید علوفه هیدروپونیک در خانه

میخواهید در خانه خودتان علوفه تولید نمایید؟ نیازی به پرداخت هزینه های میلیونی برای خرید دستگاه ندارید. خودتان یک سیستم هیدروپونیک در خانه راه اندازی نمایید.

 

هیدروپونیک ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

به بالای صفحه بردن